(067)367-92-44
info.personal@aimgroup.org.ua

Рекрутмент-сервіси

Рекрутмент-рішення без обмежень: підбір персоналу будь-якої кваліфікації, у будь-якому обсязі, для будь-якої професійної діяльності.

ПОСЛУГИ

МАСОВИЙ ПІДБІР

Висока ефективність в рамках лімітованого часу. Ми допомагаємо швидко та якісно закрити велику кількість однотипних вакансій.

EXECUTIVE SEARCH & HEADHUNTING

Кращі спеціалісти ринку для вашого бізнесу. Ми готові до будь-яких “викликів”! В рамках послуги ми здійснюємо підбір вузькопрофільних фахівців з високим рівнем кваліфікації.

ПІДБІР МЕНЕДЖЕРІВ СЕРЕДНЬОЇ ЛАНКИ ТА СПЕЦІАЛІСТІВ

Традиційний пошук — бездоганні результати. Ми здійснюємо класичний підбір кандидатів у різних сферах діяльності за допомогою таргетованих та загальнодоступних пошукових джерел.

ПІДБІР КЕРІВНИКІВ ВИЩОЇ УПРАВЛІНСЬКОЇ ЛАНКИ

Талановиті керівники для успішного бізнесу. Ми знаходимо кращих кандидатів на керуючі посади для ведення бізнесу у будь-якій галузі.

ІМПЛАНТ-РЕКРУТМЕНТ

Швидка допомога зсередини. Ми коригуємо робочі процеси та виконуємо поставлені задачі, працюючи безпосередньо в офісі компанії-клієнта.

КОМАНДА “ПІД КЛЮЧ”

Злагоджена команда професіоналів — запорука успіху компанії. Ми виконуємо підбір працівників і формуємо злагоджену команду професіоналів для продуктивної роботи компанії-клієнта.

ПІДБІР ТАЛАНОВИТИХ СТУДЕНТІВ ТА ВИПУСКНИКІВ

Молоді таланти — гарантія перспективного розвитку для вашого бізнесу. Ми надаємо комплекс послуг з підбору й залучення випускників (та студентів) з високим професійним потенціалом до роботи в компанії-клієнта.

ПЕРЕВАГИ

Досвічені рекрутери.
Оплата за фактом виходу кандидата на роботу.
Розширені гарантії.

Add Comment