(067)367-92-44
info.personal@aimgroup.org.ua

Додаткові сервіси

З PERSONALITIES Ви отримуєте не просто рекрутмент-сервіс.
Ми пропонуємо широкий спектр послуг, які допоможуть налагодити та удосконалити роботу Вашого бізнесу.

 

ПОСЛУГИ

АУДИТ HR-ПРОЦЕСІВ

Шукаєте шляхи оптимізації HR-процесів? Ми проведемо якісну діагностику HR-системи і допоможемо втілити в життя рекомендації щодо коригування необхідних процесів.

АУТСТАФФІНГ ПЕРСОНАЛУ

Шукаєте шляхи зниження навантаження на HR відділ і бухгалтерію? Ми допоможемо оптимізувати податки та витрати на утримання персоналу, що дозволить компанії зосередити увагу на більш профільних цілях.

ОЦІНКА ТА РОЗВИТОК КОМПЕТЕНЦІЙ

Як краще оцінити рівень володіння компетенціями у співробітників та кандидатів? Ми створюємо системи оцінки персоналу та формуємо матриці професійних компетенцій. З їх допомогою фокусуватися на необхідних деталях — легко.

ПОБУДОВА HR-ВІДДІЛУ З НУЛЯ

Хочете залучити продуктивних HR-спеціалістів для побудови необхідних бізнес-процесів в компанії? Отримайте готовий HR-відділ з найманими і навченими співробітниками, здатними самостійно вирішувати поставлені завдання та досягати необхідних результатів для організації. Ми візьмемо на себе відповідальність за розробку комплексної HR-системи.

СТВОРЕННЯ HR-ДОКУМЕНТАЦІЇ

Кожного дня витрачаєте дорогоцінний час на створення чергового документу? Ми розробимо для Вас пакет внутрішньої документації: від посадових інструкцій та штатного розкладу до чіткої структури всіх бізнес-процесів.

РОБОТА З БРЕНДОМ РОБОТОДАВЦЯ

Що впливає на репутацію компанії на ринку праці і як цим керувати? Створення вдалого бренду роботодавця (внутрішнього та зовнішнього) — запорука успішної роботи компанії. Ми допоможемо Вам залучити найкращих кандидатів, мотивувати і утримувати вже працюючих співробітників.

РОБОТА ЗІ СТУДЕНТАМИ ТА ВИПУСКНИКАМИ

Хочете залучити до співпраці перспективних молодих спеціалістів? Ми активно розробляємо та реалізуємо “під ключ” програми по роботі зі студентами та випускниками вищих навчальних закладів, сприяючи тим самим зближенню бізнесу та освіти.

ЦЕНТР ОЦІНОК: ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ

Бажаєте провести професійну комплексну оцінку персоналу? Ми проводимо діагностику успішності співробітників (або кандидатів) у професійній діяльності в різних змодельованих ситуаціях. Оцінка дозволяє зробити релевантні висновки про рівень компетенцій, визначити професійні та особистісні якості.

ТРЕНІНГИ

Бажаєте удосконалити роботу своїх працівників? Ми проводимо бізнес-тренінги та соціально-психологічні програми для співробітників компанії. Допомагаємо налаштувати команду на злагоджену роботу, вдосконалити комунікаційні навички співробітників, поліпшити лідерські й організаційні якості керівників... На цьому перелік наших можливостей не завершується. Звертайтеся напряму, щоб отримати більш детальну інформацію: ми визначимо Вашу потребу і допоможемо спрямувати роботу кожного члена команди на реалізацію місії та стратегії компанії.

ПЕРЕВАГИ

Досвідчені спеціалісти
Гнучка цінова політика
Орієнтація на результат

Add Comment